Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


KAJAK KENU VERSENYNAPTÁR 2009

2009.06.12

 

 Kajak-Kenu 2009-évi VERSENYNAPTÁR

 

 

Január 

január 10. Hármashatárhegy futás

Február 

február 7. Héraklész Fizikai Felmérő Bajnokság Győr GYVSE-MKKSZ GYVSE

február 14. Hungexpo Kupa, IV. Ergométeres Bajnokság Hungexpo MKKSZ  

február 21. Téli  kajak mérce erőfelmérő Tiszaújváros

február 21. II. Masters Fizikai Felmérő Budapest Merkapt kiírás szerint

Április 

április 4-5. II. Rafting válogató Tacen

április 4. Zoltek Vágta-Tó” futóverseny Nyergesújfalu Zoltek Zoltek március 27.

április 17-19. Hungarodeo Miskolc

április 18-19. 25th Liptons Slalom Liptovsky Mikulas

április 25. Hídépítő Kupa - Öböl kör bajnokság U-öböl Épitők - KSI SE  április 17.

Május 

május 2-3 Rafting szétlövés ismeretlen

május 2. Évadnyitó Maraton Verseny Tolna

május 8-10. I. Gyorsasági VK. Racice

május 8-10. 61st International Tatra Slalom Liptovsky Mikulas

május 9. Évadnyitó verseny Csorba-tó BAZ MKKSZ 2 héttel előtte

május 15-17. Felnőtt és Ifjúsági Rangsoroló Szolnok

május 17-24. Rafting Világbajnokság Banja Luka

május 22-24. I. Síkvízi VK. Poznan

május 22-24.Maraton Magyar Bajnokság, Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató Győr MKKSZ-GYVSE MKKSZ máj.15. 16.00

május 23-24. VII. Prague International nemzetközi kajakpóló torna Prága

május 28-31 Szlalom Európa-bajnokság Notthingham ECA

május 30-31. Budapest-Régió Diákolimpia U-öböl BKKSZ MKKSZ máj.22. 16.00

 május 30-31. Duna-Régió Diákolimpia Sukoró MKKSZ máj.22. 16.00

május 30-31. Tisza-Régió Diákolimpia Szolnok MKKSZ  máj.22. 16.00

máj. 30- jún 01 Kajakpóló Európa Kupa 1 Essen

Június 

június 5-7. MOL III. Gyorsasági Világkupa, I. Ifjúsági Válogató Szeged MKKSZ

június 6. 3. Holcim Kupa Régiós Kajakversenyt Nyergesújfalu Zoltek Zoltek

június 6-7. Sziget Sportvarázs Margitsziget BKKSZ

június 14. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr SE

június 13. MAKKE Folyambajnokság Csepel MAKKE

június 13-14. Maraton VK. Koppenhága

június 13-14. IV. st International Kayak-PoloTournament Kaniow

június 13-14. Kajakpóló torna München

június 19-21. I. Felnőtt és II. Ifjúsági Válogató Szeged MKKSZ  jún.12. 16.00

június 20-21. Szlalom válogató Prága

június 21. III. Budapest kupa U. Öböl Multi SE- KSI

június 25-28. FELNŐTT EURÓPA-BAJNOKSÁG Brandenburg ECA

június 26-28. Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékv. Ifj K-4, C-4

Válogató, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság Sukoró MKKSZ  jún.19. 16.00

június 27-28. Slalom World Cup Race 1. Pau

június 27-28. Kajakpóló Európa Kupa 2 Mechelen

Július 

július 3-5. Vidék Bajnokság Szolnok MKKSZ  jún.26. 16.00

július 4-5. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ  jún.26. 16.00

július 4-5. Slalom World Cup Race 2. Bratislava

július 10-12. II. Felnőtt és U23 Vál., Felnőtt Magyar Bajnokság Szeged MKKSZ MKKSZ júl.3. 16.00

július 10-12. Sárkányhajó Csapat Világbajnokság Ulsan

július 11-12. Körös-Kupa Sándor Tamás Emlékverseny Szarvas Szarvasi KKC Szarvasi KKC

július 11. Csorba-tavi lazítás Csorba-tó BAZ

július 11-12. Franco Baschirotto Memorial Challenge Trophy kajakpóló Udine

július 16-19. IFJÚSÁGI és U23 SÍKVÍZI EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan ECA

július 18-19. II. Vízi Szabadidősport Fesztivál, Mesterek, Szabadidős és Egyetemi, valamint Sárkányhajó Magyar Bajnokság, Eszkimó-Indián Játékok Sukoró MKKSZ MKKSZ júl.10. 16.00

július 17-18. Sárkányhajó Világjátékok Kaohsiung

július 24-26. MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG Ostroda ECA

július 24-26. Szlalom Junior és U23 Európa-bajnokság Liptovsky MikulasECA

július 25-26. Simon-Fiala Emlékversenyt B.szentandrás BSZHSE  júl.20. 16.00

július 25-26. IV. BP. International Tournament nemz. Kajakpóló torna U. Öböl Multi SE- KSI

júl.31 - aug.1-2. IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Moszkva ICF

júl.31 - aug.1-2. Gyermek, Kölyök, Serdülő Magy. Bajn EORV Vál. Sukoró MKKSZ júl.24. 16.00

júl.31 - aug.1-2. IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Moszkva ICF

júl.31 - aug.1-2. Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, EORV

Válogató Sukoró MKKSZ júl.24. 16.00

Augusztus 

aug. 8-9. U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság Szolnok MKKSZ  júl.31. 16.00

aug. 13-16. FELNŐTT GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Dartmouth ICF

aug. 20. Minimaraton Kupa Dunaföldvár SE kiírás szerint aug.11. 18.00

aug. 19-23. Kajakpóló Európa Bajnokság

aug. 22-23. Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató Tolna TMKKSZ-MKKSZ  aug.14. 16.00

aug. 22-29. Borsod Megye Bajnoksága és Diósgyőr-Kupa Csorba-tó BAZ MKKSZ 2 héttel előtte

augusztus XXI. Kajakpóló országos bajnokság Oroszlány?

Szeptember 

szept. 5. Gyermek korcsoportok versenye (0-II. kcs.) Tolna Tolna

szept. 5-6. V. Lipno Open Lipno- Cseh o.

szept. 5-6. 1st ICF Canoe Sprint Masters Competition 2009 Racice

szept. 8-13. Szlalom Világbajnokság La Seu de

szept. 12. Miskolc Városi Bajnokság Csorba-tó BAZ MKKSZ 2 héttel előtte

szept. 12. Népszerűsítő Verseny, Lágymányos, Új-Buda Kupa Csapatverseny

Lágymányosi Öböl Lágymányos -BKKSZ

szept. 11-13. International Water Sporting Festival - Sárkányhajó Kiev

szept. 19-20. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Crestuma ICF

szept. 26-27. Kis-Régiós Diákolimpiák

szept. 26-27. Nagy Zoltán Emlékverseny, Kis-Régiós Diákolimpia Szolnok SZVSI SE

szept. 26-27. Kajakpóló torna Bologna- Olaszország.

Október 

okt. 3-4. U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai Emlékv. Sukoró MKKSZ szept.25.16.00

Nagyhideg-hegy futás Nagyhideg-hegy MKKSZ

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.